Duben 2011

Soubory

28. dubna 2011 v 17:39
Stáhněte si různé soubory na přidání svých vylepšených věcí, nebo jiné možnosti, soubory jsou ZDE.New

28. dubna 2011 v 15:19
Byl přidán nový grafický kabát.

Mafia II Director’s Cut edice (Update 2)

3. dubna 2011 v 16:48 | http://mafia.czech-games.net/
Tak zpět k Mafii

Zahraniční internetový obchod Amazon začal nabízet dosud neoznámenou Mafia IIDirector's Cut edici, která obsahuje hru Mafia 2 plus všechny velké i malé DLC. Obrázek pod novinkou naznačuje, že zmíněná edice bude k dispozici pro všechny tři platformy. Kdy se ovšem začne prodávat není jisté, cena by se však měla pohybovat v přepočtu kolem 500 Kč (v USA). Jelikož je obsah shodný s Mafia II Special Extended Edition, která u nás vyšla konce minulého roku (pro Xbox 360 před pár týdny), přepokládáme, žeDirector's Cut Mafia II edice bude určena pouze pro západní trh.
Mafia II Director's Cut edice
Obal Mafia II Director's Cut edice
Update (19:28): Jak informuje tuzemský Eurogamer, z nabídky Amazonu již Mafia II Director's Cut edice zmizela. Na oficiální odhalení si tedy budeme muset ještě chvílipočkat.
Update 2 (26.03, 16:55): Kolegové z německé stránky MafiaII.net dnes přišli se zajímavou informací, která prý pochází od velmi důvěryhodného zdroje. Mafia II Director's Cut edicepodle všeho opravdu vyjde (nejedná se tedy o žádný FAKE), zatím byla ovšem potvrzena pouze PS3 verze, jejíž cena se bude pohybovat kolem 75 Euro (cirka 1850 Kč).
z, MZdroj: Eurogamer.cafiaII.net

Assassins Creed Brotherhood

3. dubna 2011 v 16:42
Přidáváme Vám tu naše recenze na hry, které by se Vám mohly líbit

Assassins Creed Brotherhood

  • Velice dobrá hra !
  • Hodnocení : 9/10
  • Ponoříte se do vzpománek Desmounda a ocitáte se v roce 1500 jako Ezio Auditore Da Firenze, Borgiové, kterým vládne Cesare Borgia a jeho otec a zároveň papež Rodrigo Borgia (podle skutečnosti), zaútočili na rodné město Bratrstva - Vianu, Ezio aneb Assassin s jeho přáteli utečou tajnou chodbou do Říma, zemře jim tam jejich strýček Mario, který přijde o jablko ráje ( mocné jablko, které dokáže ovládat každého), po kterém toužili Borgiové, Borgiové mají sídlo v Římě. Ezio se chce snažit dostat jablko zpět, sjednotil bratrsvo, ve kterém je mnoho jiných Assassínů, i mnoho jeho přátel, Ezio v Římě prožívá velké dobrodružství....... Jak to dopadne ?? Zemře Cesare Borgia nebo Ezio Auditore ?? ... kupte si !
  • Tuto hru zcela doporučujeme - mnoho výhod než ve dvojce.

Něco mimo Mafii

3. dubna 2011 v 16:29SK Slavia Praha - Facebook

Sk Slavia Praha - oficiální web